Ljusstakar silver

608683

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, 1950-tal, vridet balusterskaft på välvd fot med svängda knäckar, höjd 16,5 cm, fylld botten

Silver

Ljusstakar silver

Budhistorik (10 bud)
4602184
1 300
4600454
4602181
4600454
4598400
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.