Sockerruskor rokokostil

608682

SOCKERRUSKOR, 1 par, snarlika, glas, 1800-tal, rokokostil, slipad dekor, vriden form, höjd ca 23 cm

Glassjuka, nagg, senare silvermontering

Glas, Övrigt glas

Sockerruskor rokokostil

Budhistorik (24 bud)
4585700
1 800
4585689
1 700
4585672
1 600
4585661
4583650
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.