Rosa Ekelund oljemålning

608672

ROSA EKELUND (född 1933): "Gul cyklist", signerad Rosa Ekelund, daterad a tergo 2002, olja på duk, ca 22x16 cm

Konst, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

Rosa Ekelund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4599830
850
4584215

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.