Derriere Le Miroir samt planscher

608667

DERRIERE LE MIROIR, 11 st, 1970-tal, bl.a Calder, Linder samt Monory, nummer 217-227, Chagall litografi från nummer 99-100, 1957, 18x23, samt 5 affischer, 80x50, 60x45, 70x48, 75x55, 75x35 cm

Affischer med skador, nr 217, 226 samt 226 ej komplett

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Budhistorik (7 bud)
4593104
2 400
4592371
4593100
4592371
4592176

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.