Miniatyrbärstol

608665

MINIATYBÄRSTOL, 1900-tal, kinesiserande tygklädsel, fasettslipat glas, höjd ca 27, 13x15 cm

Bärstänger saknas, slitage o fläckar

Diverse, Samlarobjekt

Miniatyrbärstol

Budhistorik (6 bud)
4590796
500
4590990
500
4590796
450
4590724
4581316

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.