Tändsticksaskar

608664

TÄNDSTICKSASKAR, 20 st., silver, mestadels England, totalvikt ca 540 g

Slitage, smärre skador, delvis med gravyr

Silver

Tändsticksaskar

Budhistorik (7 bud)
4590028
4582377
2 800
4587459
2 800
4582377
2 600
4573428
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.