Claes Caspersson olja

608663

CLAES CASPERSSON (född 1953): Blomsterstilleben i fönster, signerad Claes Caspersson, olja på duk, ca 73x60 cm

Fack 12

Claes Caspersson olja

Budhistorik (11 bud)
4591700
4591673
750
4591666
700
4591663
650
4591662
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.