Karmstol

608654

KARMSTOL, s ka dantesstol, 1900-talets andra hälft, betsad bok, träskuren dekor, armlän med i form av lejonmaskaroner, lösa kuddar, löstagbar ryggbricka, sitthöjd ca 47 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Karmstol

Budhistorik (5 bud)
4590709
500
4590605
450
4587358
4579566
4578772

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.