Allen Jones Internationell grafik

608650

ALLEN JONES (England, född 1937) "Shoe B" - Shoe Box 1968, signerad och daterad Allen Jones -68, 79/100, etsning på Rives-papper, bladmått ca 35x28 cm

Oramad

Konst, Grafik, Tema

Budhistorik (9 bud)
4591963
650
4591912
600
4591961
600
4591912
550
4591960
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.