Skrivbordsstol

608648

SKRIVBORDSSTOL, 1800-talets mitt, senempire, fanera med bl.a. valnöt, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, ben med avslag

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Skrivbordsstol

Budhistorik (5 bud)
4590142
500
4590043
450
4589904
4583867
4582835

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.