Trojka oljemålning

608642

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Trojka, otydlig signatur, olja på duk, ca 30x54 cm

Konst, Äldre måleri

Trojka oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4592637
4 800
4591247
4 600
4591247
4 400
4589247
4 200
4589247

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.