Kanna och tallrik Tyskland

608641

KANNA, omkring 1900, Königlische Porzellan Manufactur, Berlin, porslin, delvis förgylld dekor, höjd 23,5 cm, TALLRIK, 1700-tal, meissen, porslin, floral dekor, diameter ca 23 cm

Keramik/Porslin

Kanna och tallrik Tyskland

Budhistorik (5 bud)
4591957
500
4591171
450
4590520
4580906
4580556

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.