Étagère 1800-tal

608639

ÉTAGÈRE, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, fanérad med valnöt, svarvade detaljer, höjd 148, 58x44 cm

Sprickor, fläckar

Möbler, Hyllor

Rum 13

Étagère 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
4589577
4590167
1 400
4589577
1 300
4574486
4589573

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.