Seiko herrarmbandsur i stål

608638

SEIKO, armbandsur, stål, 1970-tal, automatisk, plexiglas, kronograf, datum, dag, boettnr. 6139-6012, serienr. 581172, cal 6139, originallänk, diameter 38,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur

Seiko herrarmbandsur i stål

Budhistorik (22 bud)
4591326
4591550
1 900
4591326
1 800
4591549
1 700
4591326
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.