Maria Magdalena oljemålning

608620

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Helgonfigur, bär signatur ?, olja på duk, ca 67x56 cm

Lagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Maria Magdalena oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4591014
1 300
4590056
4577753
4590055
4577753

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.