Karmstolar skinn

608615

KARMSTOLAR, 1 par, JOC, 1980-tal, klädsel i skinn, stomme i teak, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Karmstolar skinn

Budhistorik (7 bud)
4592522
550
4592318
500
4592231
450
4592317
450
4592231

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.