Trino Sanchez oljemålning

608611

TRINO SANCHEZ (född 1968): Figurkomposition, signerad, olja på duk, ca 106,5x168 cm

Trino Sanchez oljemålning

Budhistorik (42 bud)
4595378
16 000
4595374
14 500
4595365
14 000
4595361
12 000
4595360
10 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.