Vinkyl

608602

VINKYL, 1900-tal, Jean Goardere, Frankrike, vitmetall, dekor av vinrankor, höjd ca 19 cm, innerdiameter 9 cm

Repor

Diverse

Vinkyl

Budhistorik (11 bud)
4591030
950
4592205
950
4591030
700
4590858
650
4590812
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.