Stolar Landi design Hans Coray

608601

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (12 bud)
4592881
2 400
4592768
4592834
4592768
4590740

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.