Lennart Sand

608597

LENNART SAND (född 1946): Fågel i vinterskrud, signerad och numrerad, 141/190, färglitografi, ca 50x34 cm

Fack 28

Lennart Sand
Budhistorik (4 bud)

4608411
450
4608384
4607576
4598824

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.