Gunnel Sahlin vas samt skål

608595

GUNNEL SAHLIN, vas, skål, Kosta Boda, 1990-tal, underfång i blått, vitt och lila, signerade Gunnel Sahlin samt märkta unique höjd ca 20 resp 34, diameter 27 resp 18 cm

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Kundcenter

Gunnel Sahlin vas samt skål

Budhistorik (6 bud)
4599320
4596126
4596126
4586052
4583162

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.