Bengt Lindström Les sept péchés capitaux

608589

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (4) "De sju dödssynderna, signerade Lindström, IV/XX, carborundum, ca 76x57 cm, oramade i mapp

Mapp med slitage och fläckar, ej klomplett mapp

Budhistorik (14 bud)
4591922
6 800
4591760
6 600
4588757
6 400
4591758
6 200
4588757
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.