Bord DIS Stockholm

608585

DIS, bord, spegelglas och förgylld metall, höjd 48,5, diameter 50 cm

Bordsyta med nagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 15

Bord DIS Stockholm

Budhistorik (21 bud)
4575279
4591182
4575279
1 400
4591180
1 300
4575279

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.