Textil

608583

TEXTIL/ VÄGGBONAD, 1900-tal, broderad, mönster med rosor, ca 323x202 cm

Lagningar

Mattor/Textilier

Matthylla 3

Textil

Budhistorik (1 bud)

4585667
2019-01-22 23:24:02

2019-01-25 kl 10:38
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.