Olof Krumlinde oljemålning

608575

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): "Parti från Jotunheimen", 1889, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 59x44 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Olof Krumlinde oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4597969
4596501

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.