Robert Högfeldt akvarell

608574

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): "Susanna i badet", signerad R Högfeldt, akvarell, mått ca 43x54 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (11 bud)
4599716
1 300
4599705
4599715
4599705
4597814

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.