Bordsur

608565

BORDSUR, tidigt 1900-tal, dekoration med häst i metall, förgylld, höjd ca 42 cm, samt 34x12 cm

Ett beslag saknas, slitage, funktionen garanteras ej

Klockor/Ur

Bordsur

Budhistorik (2 bud)

4581156
4574276

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.