Curt Hillfon

608556

SKULPTUR, aluminium, enligt uppgift Curt Hillfon (f. 1934), längd ca 71 cm

PROVENIENS: Gåva från konstnären

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Curt Hillfon

Budhistorik (15 bud)
4588945
1 400
4588829
1 300
4586164
4588828
4586164

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.