Spegel Karl Johan förgylld

608552

SPEGEL, förgyllt och bemålad, 1800-talets första hälft, Karl Johan, krönet med dekor av lyra, ca 67x37 cm

Lagningar, skador, senare bemålning

Diverse, Speglar

Spegel Karl Johan förgylld

Budhistorik (20 bud)
4591943
1 600
4591923
4591936
1 400
4591923
1 300
4591925

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.