Karmstol 1700-tal

608551

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, mörkbetsat lövträ, sitthöjd 40 cm

Avslag, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 4

Karmstol 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
4593006
3 200
4592088
4591025
2 800
4592086
2 800
4591025
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.