Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

608549

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Pion", stilleben, signerad och daterad a tergo -10, olja på duk, ca 54x73 cm

oramad

Rum 15

Budhistorik (13 bud)
4593019
5 400
4592982
5 200
4592799
5 000
4591365
4 800
4590890
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.