Sárika Goth, oljemålning

608541

SÁRIKA GOTH (1900-1991) Stilleben med frukter, signerad samt daterad Amsterdam 1947, olja på duk, 40x50 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Sárika Goth, oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4577109
4577108
200
4573116
110
4573014
30

Slutpris EUR:
2 979 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: