Toiletteskrin London

608536

TOILETTESKRIN / DRESSING CASE, med inredning, delvis silver, London, 1866, skrin fanerat med valnöt, lister i mässing, höjd ca 18, 28x15 cm

Nyckel saknas, slitage

Diverse, Hem, Silver, Övriga silverföremål

Toiletteskrin London

Budhistorik (14 bud)
4594500
4594498
1 900
4594495
1 800
4594494
1 700
4594486
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.