Ring 18 k guld

608523

RING, 18 k guld, fasettslipad ljuslila sten, sidodekor i form av voluter, 1940-tal, ostämplad, ringstorlek ca 17 mm, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 6,7 g

Sten med hack, repor och slitage

Guld/Smycken

Ring 18 k guld

Budhistorik (6 bud)
4601088
4589712
4586289
4585287
950
4585285
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.