Handspegel silver

608518

HANDSPEGEL, silver, nyrokoko, märkt C.C, 1861, längd ca 30 cm

Bruksslitage, smärre bucklor, foliering med mindre skada

Silver, Övriga silverföremål

Handspegel silver

Budhistorik (3 bud)

4590416
4575943
4575558

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.