Handspegel 1800-tal

608511

HANDSPEGEL, 1800-tal, empirestil, sannolikt sammansatt av olika delar, handtag i form av ängel, längd ca 25 cm

Spegelglas med skador

Diverse, Hem

Handspegel 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
4592424
4592161
1 900
4591061
1 800
4592152
1 800
4591061
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.