Dinky Toys modellbilar

608507

DINKY TOYS MODELLBILAR, 10 st, 1950-60-tal, bestående Opel Rekord nr 554, Citroen DS 19 nr 24C, Peugeot 403 nr 24B, Simca Versailles nr 24Z, Simca Chambord nr 24K, Plymouth Belvedere 24D, Panhard PL17 nr 547, Peugeot 404 nr 553, Peugeot 403 U5 nr 24F, Chrysler New Yorker nr 24A

Obetydliga skador

Leksaker, Diverse

Dinky Toys modellbilar

Budhistorik (19 bud)
4598706
4 200
4596967
4598698
4596967
3 800
4585703
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.