Jock Mundell oljemålning

608506

JOCK MUNDELL (England, 1818-1875): Fartyg vid klippig kust, signerad J Mundell, olja på pannå, ca 20x30 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jock Mundell oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4593150
650
4593147
500
4593117
450
4589159

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.