Fotografi 1800-tal

608503

FOTOGRAFI, ca. 1840/1850-tal, porträtt av man, okänd teknik, delvis målat, i samtida ram, bakstycke av vaxat linne, ca 10,5x9,5 cm

Ytan kraftigt krackelerad

Fotografi

Fotografi 1800-tal

Budhistorik

2019-01-25 kl 19:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.