Dinky Toys modellbilar

608496

DINKY TOYS MODELLBILAR, 10 st, 1950-60-tal, bestående av De Soto 59 Diplomat nr 545, Cadillac Eldorado nr 131, Cadillac nr 147, Nash Rambler nr 173, Desoto Fireflite nr 192, Ford Fairline nr 146, Lincoln Premiere nr 532, Packard nr 132, Dodge Royal Sedan nr 191, Studebaker President nr 179

Obetydliga skador

Leksaker, Diverse

Monter 7

Dinky Toys modellbilar

Budhistorik (11 bud)
4596802
4 800
4596066
4 600
4596387
4 400
4596066
4 200
4594083

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.