Hörnskåp 1800-tal empire

608487

HÖRNSKÅP, 2 delat, empire, 1800-talets början, fanérat i mahgony, beslag samt lister i mässing, svärtade fält, kulfötter, höjd 146, 65x42 cm

Senare underdel samt skiva, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Senare underdel samt skiva

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Hörnskåp 1800-tal empire

Budhistorik (4 bud)

4577962
4577961
4574618
4574011

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.