Fällbord 1800-tal

608477

FÄLLBORD, 1800-tal, fanerad i alm, underrede i björk, betsad, höjd 76, diameter 101 cm

Ytskador och sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
4592740
1 600
4592696
4592696
1 300
4592738
4592696

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.