Lampbord art deco

608472

LAMPBORD, 1930/40-tal, art deco, skärm i glas, betsad och delvis svärtad mahognyfanér, höjd ca 150, avlastningsskivans mått 33x33 cm

Bruksslitage, något ranglig

Möbler, Övriga möbler, Belysning, Golvlampor

Rum 15

Lampbord art deco

Budhistorik (5 bud)
4593461
1 700
4590559
4584482
650
4577548
600
4577309

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.