Kandelaber/skulptur av Olle Andersson

608471

OLLE ANDERSSON (f. 1939), kandelaber/skulptur i björkträ med kopparplåt och tjock ståltråd, plats för 1 ljus, signerad i botten Olle Andersson, höjd ca 65 cm

Bruksslitage

Konst, Skulpturer

Budhistorik (1 bud)

4593867
2019-01-26 10:55:57

2019-01-26 kl 15:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.