Birgit Broms, olja på sandpapper

608468

BIRGIT BROMS (1924-2009): komposition med figurer, monogramsignerad BB, olja på sandpapper fäst på pannå, mått ca 29x24 cm

Ej examinerad ur ram

Budhistorik (6 bud)
4594073
4594071
4591819
1 700
4590736
4590445

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.