Stellan Mörner

608467

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad, dedikerad samt daterad på passepartout:en "Till familjen Werner från Stellan Mörner 8.5.1963", akvarell/blandteknik, mått ca 34x26 cm

Ej examinerad ur ram, något gulnad passepartout samt liten vattenskada i ena hörnet

Fack 28

Stellan Mörner

Budhistorik (4 bud)

4595513
450
4595512
4595511
4579978

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.