Fritz Sjöström, oljemålning

608464

FRITZ SJÖSTRÖM (1923-96), "Björken", signerad och daterad FS 51, olja på duk, ca 100x38 cm

Ej examinerad ur ram, litet hål i duken

Rum 7

Fritz Sjöström, oljemålning

Budhistorik

2019-01-26 kl 19:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.