Irene Jarz etsning

608462

IRENE JARZ (född 1952): "Serenad", signerad Irene Jarz, EA XII/XXV, färgetsning, bildmått 16x26 cm

Fack 23

Irene Jarz etsning
Budhistorik (2 bud)

4597265
4587227

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.