Ikon S:t Gurius

608452

IKON, främre raden avbildar S:t Gurius, S:t Peter, S:t Paulus samt S:t Claudia, Moskva, 1800-talets slut, tempera och olja samt delvis förgylld, pannå, ca 31,4 x 26,4 cm

Mindre spricka, smärre färgbortfall

Diverse

Ikon S:t Gurius

Budhistorik (13 bud)
4594704
2 600
4594839
2 400
4594704
4594680
4594702

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.