Ikon Ryssland

608451

IKON, S:t Katarina av Alexandria, S:t Basilius och S:t Mikael, Centrala Ryssland, 1800-talets andra hälft, tempera på pannå, riza i delvis försilvrad mässing, ca 31x23,5 cm

Slitage, rizan sitter lös

Diverse

Ikon Ryssland

Budhistorik (10 bud)
4595411
1 600
4595425
4595411
1 400
4595424
1 300
4595411

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.